phone 063-226-69-04
email tabirlitogray@gmail.com

Шановні батьки учасників табору «Літограй»! Вітаємо Вас у нашому таборі. Ми зробимо все щоб ваші діти відпочили на всі 100% - грались, купались, навчались гарному, відпочивали і вам дали перепочинок. Море і цікаві ігри уже чекають...

icon
ЗМІНА: 12 по 22 липня 2021 року.
ЦІНА: 7000грн.

Попереднє бронювання - 1000 грн. до 20 червня 2021 року
ВІК ДІТЕЙ: 8-17 років

icon Чудова природа

Табір розташований на березі Чорного моря у селі Приморське Одеської області. Наподалік в Чорне море впадає річка Дунай. Дуже красива природа із розмаїттм флори і фауни. Чисте повітря і дуже гарне море.


icon Професійний колектив

Педагогічний та технічний персонал табору, в переважній більшості, є Скаутами Національної Організації Скаутів України ( скорочена назва НОСУ) та сповідують Скаутський закон, зокрема щодо виховання дітей в природі. «Скаут – друг природи», і відповідно освітньо-виховна програма табору базується на цьому твердженні. Діти та юнацтво вчаться безпечній поведінці (для себе і дикої природи) в лісі, навчаються навикам самообслуговування та комунікації з однолітками без застосування гаджетів, роботі в команді та взаємодопозі.


icon Де живем
умови проживання

Учасники табору розміщуються у сучасних туристичних наметах, з місцем для зберігання особистих речей дитини. Кількість спальних місць у наметі на 2-3 особи в залежності від віку дітей та фізіологічних особливостей. Намети забезпечують надійний захист від дощу та вітру, а також ранокової вогкості. На груповій локації знаходяться 5 наметів для проживання дітей, лавки, столик, рукомийник, обладнане місце для багаття. Окремо розташовані туалети та душові.icon Їжа

В таборі Літограй - збалансоване 5ти-разове харчування. Уся їжа готується професійними кухарями на базі стаціонарного табору.


icon Путівка і страховка

Цьогоріч путівка в табір коштує 7000грн. Вона включає в себе проживання, проїзд, страховку, харчування. Для того щоб придбати путівку, спочатку заповніть анкету яка знаходиться запосиланням дал::


icon Трансфер

Організатори забезпечують трансферт учасників за маршрутом: автобус з міста Києва до місця проведення табору і в зворотньому напрямку.icon
Основні програмні моменти: Основні програмні моменти: корисні майстер-класи за різними напрямами, творчі майстерні зі створення поробок, практичні заняття на здобуття важливих навичок та збідностей, різноманітні тематичні ігри та квести, спортивні змагання та турніри, дискотеки, тематичні вечірні заходи. І звичайно найголовніше це відпочинок та розваги на березі моря.
icon


ЛОКАЦІЯ ТАБОРУ

icon 1 Табір «Літограй» проходитиме на березі Чорного моря у селі Приморське Одеської області.

icon 2 095-153-4569

icon 2 tabirlitogray@gmail.com

icon 3www.Litogray.com.ua

icon 3Для участі дитини у житті табору, вам необхідно заповнити анкету.

icon
Найкращий спосіб зробити дитину хорошою - це зробити її щасливою.