phone 095-153-4569
email tabirlitogray@gmail.com
Вітаємо, Друже, у самому класному
наметовому таборі "Літограй"

Друже! запрошуємо тебе відпочити у наметовому таборі Літограй! Два тижні на березі Чорного моря, із власним пляжем та вечірками просто неба! Будемо жити у 150 метрах від моря у зручних сучасних наметах, готувати їжу на багатті, мріяти та втілювати мрії у життя у зручних локаціях для творчості, що розташовані посеред тінистого лісу, і круто відпочивати! Море, ліс, пляж, багаття, друзі - і все це в одному місці - таборі "Літограй"

icon
ЗМІНА: 30 червня по 10 липня 2019 року.
ЦІНА: 5500грн.

Попереднє бронювання - 1000 грн. до 01 червня 2019 року
ВІК ДІТЕЙ: 8-17 років

icon Чудова природа

Табір розташований на березі Чорного моря у лісовій смузі. Теріторія є національним заповідником Украіни. Повітря там дуже чисте. Рядом знаходиться національний парк "Тузлівські лимани" з неповторною красою, флорою і фауною.


icon Професійний колектив

Педагогічний та технічний персонал табору, в переважній більшості, є Скаутами Національної Організації Скаутів України ( скорочена назва НОСУ) та сповідують Скаутський закон, зокрема щодо виховання дітей в природі. «Скаут – друг природи», і відповідно освітньо-виховна програма табору базується на цьому твердженні. Діти та юнацтво вчаться безпечній поведінці (для себе і дикої природи) в лісі, навчаються навикам самообслуговування та комунікації з однолітками без застосування гаджетів, роботі в команді та взаємодопозі.


icon Де живем
умови проживання

Учасники табору розміщуються у сучасних туристичних наметах, з місцем для зберігання особистих речей дитини. Кількість спальних місць у наметі на 2-3 особи в залежності від віку дітей та фізіологічних особливостей. Намети забезпечують надійний захист від дощу та вітру, а також ранокової вогкості. На груповій локації знаходяться 5 наметів для проживання дітей , лавки, столик, рукомийник, обладнане місце для багаття. Окремо розташовані туалети та душові.icon Їжа

В таборі Літограй - збалансоване 5ти-разове харчування. Уся їжа готується на вогнищі у великих котлах під наглядом професійного повара. Питна вода перевірена і завозиться з у харчовій бочці з села...


icon Путівка і страховка

Цьогоріч путівка в табір коштує 5500грн. Вона включає в себе проживання, проїзд, страховку, харчування. Для того щоб придбати путівку, спочатку заповніть анкету яка знаходиться запосиланням дал::


icon Трансфер

Організатори забезпечують трансферт учасників за маршрутом: автобус з міста Києва до місця проведення табору і в зворотньому напрямку.icon
Основні програмні моменти: майстер-класи з виготовлення різноманітних поробок, практичні заняття на здобуття важливих навичок, різноманітні тематичні ігри та квести, мотузковий парк, дискотеки, тематичні вечірки. І звичайно найголовніше це відпочинок та розваги на морі.
icon


ЛОКАЦІЯ ТАБОРУ

icon 1 Табір «Літограй» проходитиме між селом Лебедівка та Миколаївка в лісі на березі Чорного моря, Татарбунарського району, Одеської області.

icon 2 095-153-4569

icon 2 tabirlitogray@gmail.com

icon 3www.Litogray.com.ua

icon 3Для участі дитини у житті табору, вам необхідно заповнити анкету.

icon
Найкращий спосіб зробити дитину хорошою - це зробити її щасливою.